ECS-160-20-4XDN
Číslo produktu DigiKey
X1118-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-160-20-4XDN
Popis
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 MHz ±30ppm Krystal 20pF 40 Ohms HC-49/US
Modely EDA/CAD
ECS-160-20-4XDN Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40 Ohms
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Způsob montáže
Průchozí otvor
Kmitočet
16 MHz
Velikost / rozměry
0,447" D x 0,183" Š (11,35mm x 4,65mm)
Kmitočtová stabilita
±100ppm
Výška při usazení (max)
0,138" (3,50mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm