ECS-160-12-33B2Q-JES-TR3
Číslo produktu DigiKey
50-ECS-160-12-33B2Q-JES-TR3TR-ND - Páska a cívka (TR)
50-ECS-160-12-33B2Q-JES-TR3CT-ND - Řezaná páska (CT)
50-ECS-160-12-33B2Q-JES-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-160-12-33B2Q-JES-TR3
Popis
CRYSTAL 16.000 MHZ 12PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 MHz ±20ppm Krystal 12pF 70 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Kmitočet
16 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)
Zátěžná kapacita
12pF