ECS-143-18-33Q-DS
Číslo produktu DigiKey
XC1988TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC1988CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC1988DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-143-18-33Q-DS
Popis
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
14.31818 MHz ±30ppm Krystal 18pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ECS-143-18-33Q-DS Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Kmitočet
14.31818 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±100ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)
Zátěžná kapacita
18pF