ECS-120-20-33-CKM-TR
Číslo produktu DigiKey
XC1810TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC1810CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC1810DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-120-20-33-CKM-TR
Popis
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 MHz ±10ppm Krystal 20pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ECS-120-20-33-CKM-TR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Kmitočet
12 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)