ECS-100AX-010
Číslo produktu DigiKey
X937-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-100AX-010
Popis
XTAL OSC XO 1.0000MHZ TTL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 MHz XO (Standardní) TTL Oscilátor 5V 14-DIP, 4 vodiče (plná velikost, kovové pouzdro)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECS-100AX-010 Modely
Kategorie
Napájecí napětí
5V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±100ppm
Řada
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Balení
Hromadné balení
Odebíraný proud (max)
15mA
Způsob montáže
Průchozí otvor
Základní rezonátor
Pouzdro
14-DIP, 4 vodiče (plná velikost, kovové pouzdro)
Typ
Velikost / rozměry
0,821" D x 0,520" Š (20,86mm x 13,20mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,200" (5,08mm)