ECS-100-12-33Q-JES-TR
Číslo produktu DigiKey
50-ECS-100-12-33Q-JES-TR-ND - Páska a cívka (TR)
50-ECS-100-12-33Q-JES-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
50-ECS-100-12-33Q-JES-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-100-12-33Q-JES-TR
Popis
CRYSTAL 10.0000MHZ 12PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 MHz ±20ppm Krystal 12pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECS-100-12-33Q-JES-TR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
10 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)
Zátěžná kapacita
12pF