M52173/24VDC
Číslo produktu DigiKey
4307-M52173/24VDC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M52173/24VDC
Popis
MAGNET 1.181"D X 0.945"THICK CYL
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Magnet Diâm. 1,181" x alt. 0,945" (30,00mm x 24,00mm)
Kategorie
Tvar
Válcový
Výrobce
Eclipse Magnetics Ltd
Povrch
Nikl (Ni)
Balení
Krabice
Rozměry
Diâm. 1,181" x alt. 0,945" (30,00mm x 24,00mm)