REF100-11/12/2
REF100-11/12/2
Číslo produktu DigiKey
381-2407-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
REF100-11/12/2
Popis
FAN IMP MTRZD 100X25MM 12VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Motorizovaná oběžná kola 12VDC Kulatý - 100mm prům. Koule 50,6CFM (1,42m³/min) 3 vodiče
Kategorie
Šum
66,0dB(A)
Mfr
Výkon (W)
7.5 W
Řada
OT/MIN
Balení
Krabice
Koncovka
3 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Jmenovité napětí
Hmotnost
0,35lb (158,76g)
Velikost / rozměry
Kulatý - 100mm prům.
Napěťový rozsah
8 ~ 15VDC
Šírka
25,00mm
Materiál - rám
Plastový, Vyplněný sklem
Průtok vzduchu
50,6CFM (1,42m³/min)
Materiál - nůž
Plastový, Skelný laminát
Typ ložiska
Koule
Životnost při teplotě
80000h při 40°C