R3G225-RE19-04
Číslo produktu DigiKey
381-2793-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R3G225-RE19-04
Popis
225 MM EC CENTRIFUGAL FAN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Motorizovaná oběžná kola 115VAC Kulatý - 225mm prům. Koule 753,4CFM (21,10m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Šum
70,0dB(A)
Výrobce
ebm-papst Inc.
Výkon (W)
170W
Řada
OT/MIN
2870ot/min
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti vniknutí
IP54 - chráněný proti prachu, Odolný proti vodě
Jmenovité napětí
115VAC
Provozní teplota
-13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C)
Velikost / rozměry
Kulatý - 225mm prům.
Schvalovací agentura
UL
Šírka
99,00mm
Hmotnost
3,9lbs (1,8kg)
Průtok vzduchu
753,4CFM (21,10m³/min)
Napěťový rozsah
100 ~ 130VAC