PDUMV30HV2
Číslo produktu DigiKey
PDUMV30HV2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PDUMV30HV2
Popis
POWER OUTLET STRIPS
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PDU (jednotka rozvodu energie) Rack, Vertikální
Kategorie
Konektor - AC vstup
NEMA L6-30P
Výrobce
Eaton Tripp Lite
Elektrické zásuvky
48
Balení
Hromadné balení
Konektor - AC výstup
IEC 320-C13 (40), C19 (8)
Stav součásti
Aktivní
Napětí - vstup
200V, 208V, 240V
Typ
PDU (jednotka rozvodu energie)
Materiál tělesa
Kov
Způsob montáže
Rack, Vertikální
Délka kabelu
10' (3,05m)
Max. proud
30A