PDUMV20HVNETLX
Číslo produktu DigiKey
PDUMV20HVNETLX-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PDUMV20HVNETLX
Popis
PDU SWITCHED 3.2-3.8KW 200-240V
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PDU (jednotka rozvodu energie) Rack, Vertikální
Kategorie
Konektor - AC vstup
NEMA L6-20P
Výrobce
Eaton Tripp Lite
Elektrické zásuvky
24
Balení
Hromadné balení
Konektor - AC výstup
IEC 320-C13 (20), C19 (4)
Stav součásti
Aktivní
Napětí - vstup
200V, 208V, 220V, 230V, 240V
Typ
PDU (jednotka rozvodu energie)
Délka kabelu
10' (3,05m)
Způsob montáže
Rack, Vertikální
Schvalovací agentura
CE, CSA, FCC, NOM, UL
Max. proud
20A