PDUMNH30HVAT2
Číslo produktu DigiKey
95-PDUMNH30HVAT2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PDUMNH30HVAT2
Popis
5.8KW 208/240V SINGLE-PHASE ATS/
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PDU (jednotka rozvodu energie) Montáž do racku
Kategorie
Konektor - AC vstup
NEMA L6-30P
Výrobce
Eaton Tripp Lite
Elektrické zásuvky
19
Balení
Krabice
Konektor - AC výstup
IEC 320-C13 (16), C19 (2), NEMA L6-30R
Stav součásti
Aktivní
Napětí - vstup
200V, 208V, 240V
Typ
PDU (jednotka rozvodu energie)
Materiál tělesa
Kov
Způsob montáže
Montáž do racku
Chráněná mediální vedení
RJ45
Max. proud
30A