P036-015-15A
Číslo produktu DigiKey
95-P036-015-15A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P036-015-15A
Popis
POWER EXTENSION CORD, C19 TO C20
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15,00' (4,57m) Napájecí kabel Černá IEC 320-C19 až IEC 320-C20 SJT
Kategorie
Typ kabelu
SJT
Výrobce
Eaton Tripp Lite
Velikost vodiče
14 AWG
Balení
Krabice
Stínění
Nestíněný
Stav součásti
Aktivní
Délka
15,00' (4,57m)
Provedení
Samčí piny (nože) na samičí zásuvky (sloty)
Barva
Černá
1. konektor
IEC 320-C19
Jmenovité napětí
250V
2. konektor
IEC 320-C20
Jmenovitý proud (A)
15A
Počet vodičů
3
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C