P004-006-13A
Číslo produktu DigiKey
TL861-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P004-006-13A
Popis
CORD 16AWG IEC320C14 - 320C13 6'
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6,00' (1,83m) Napájecí kabel Černá IEC 320-C14 až IEC 320-C13 SJT
Kategorie
Velikost vodiče
16AWG
Výrobce
Eaton Tripp Lite
Stínění
Nestíněný
Balení
Hromadné balení
Délka
6,00' (1,83m)
Stav součásti
Aktivní
Značení schvalovací agentury
CSA, cUL, UL
Provedení
Samčí piny (nože) na samičí zásuvky (sloty)
Schválené země
Kanada, Spojené státy
1. konektor
IEC 320-C14
Barva
Černá
2. konektor
IEC 320-C13
Jmenovité napětí
100 ~ 250VAC
Počet vodičů
3
Jmenovitý proud (A)
13A
Typ kabelu
SJT
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C