Obrázek pro APSWX2K24VMPPT není k dispozici
APSWX2K24VMPPT
Číslo produktu DigiKey
95-APSWX2K24VMPPT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APSWX2K24VMPPT
Popis
BATT CHARGER ENCLOSED 24V
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený Nabíječka baterií 24V 24V
Kategorie
Jmenovité napětí
24V
Výrobce
Eaton Tripp Lite
Napětí - vstup
220 ~ 240VAC
Balení
Hromadné balení
Výkon - max
2kW
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
7,24" D x 13,75" Š x 20,00" V (183,99mm x 349,25mm x 508,00mm)
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na stěnu
Chemické složení baterie
Lithiový
Provedení koncovky
Svorkovnice
Velikost článku baterie
24V
Provozní teplota
0°C ~ 50°C