XV3585-2R7607-R
Číslo produktu DigiKey
283-XV3585-2R7607-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XV3585-2R7607-R
Popis
CAP 600F -5% +10% 2.7V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Krabice - nacvakávací - 4 přívody 2,6mOhm 1500h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1500h při 65°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - nacvakávací - 4 přívody
Rozteč přívodů
0,886" (22,50mm)
Kapacita
600 F
Velikost / rozměry
1,378" prům. (35,00mm)
Tolerance
-5%, +10%
Výška při usazení (max)
3,484" (88,50mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
2,6mOhm