XTM-18R0626-R
Číslo produktu DigiKey
283-XTM-18R0626-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XTM-18R0626-R
Popis
CAP 61.7F -5% +20% 18V CHAS MNT
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
61.7 F Superkondenzátor (EDLC) 18 V Modul 22mOhm 1500h při 65°C
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
22mOhm
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Životnost při teplotě
1500h při 65°C
Řada
Koncovka
Šroubové koncovky
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Montáž na šasi
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Modul
Kapacita
61.7 F
Velikost / rozměry
9,291" D x 1,803" Š (236,00mm x 45,80mm)
Tolerance
-5%, +20%
Výška při usazení (max)
3,051" (77,50mm)
Jmenovité napětí
18 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C