XT3560-3R0377-R
Číslo produktu DigiKey
283-XT3560-3R0377-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XT3560-3R0377-R
Popis
CAP 370F -5% +20% 3V T/H
Podrobný popis
370 F Superkondenzátor (EDLC) 3 V Radiální, Krabice - nacvakávací - 4 přívody 3,2mOhm 1500h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1500h při 65°C
Rozteč přívodů
0,886" (22,50mm)
Kapacita
370 F
Velikost / rozměry
1,378" prům. (35,00mm)
Tolerance
-5%, +20%
Výška při usazení (max)
2,520" (64,00mm)
Jmenovité napětí
3 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
3,2mOhm