XT3550-3R0287-R
Číslo produktu DigiKey
283-XT3550-3R0287-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XT3550-3R0287-R
Popis
CAP 275F -5% +20% 3V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
275 F Superkondenzátor (EDLC) 3 V Radiální, Krabice - nacvakávací - 4 přívody 4,5mOhm 1500h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1500h při 65°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Krabice - nacvakávací - 4 přívody
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,886" (22,50mm)
Kapacita
275 F
Velikost / rozměry
1,378" prům. (35,00mm)
Tolerance
-5%, +20%
Výška při usazení (max)
2,126" (54,00mm)
Jmenovité napětí
3 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
4,5mOhm