XLR-18R0507B-R
Číslo produktu DigiKey
283-XLR-18R0507B-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XLR-18R0507B-R
Popis
CAP MODULE 500F 18V
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
500 F Superkondenzátor (EDLC) 18 V Modul 1,7mOhm 1000h při 65°C
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1,7mOhm
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Řada
Koncovka
Kabel s konektorem
Balení
Krabice
Způsob montáže
Montáž na šasi
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Modul
Kapacita
500 F
Velikost / rozměry
16,417" D x 2,677" Š (417,00mm x 68,00mm)
Tolerance
-5%, +20%
Výška při usazení (max)
6,969" (177,00mm)
Jmenovité napětí
18 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C