TV1840-3R0606-R není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Skladem : 900
Katalogový list
60 F Superkondenzátor (EDLC) 3 V Radiální, Plechovka 13mOhm 1000h při 85°C
How to correctly size a Supercapacitor
TV1840-3R0606-R
Číslo produktu DigiKey
283-TV1840-3R0606-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TV1840-3R0606-R
Popis
CAP 60F -10% +30% 3V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 85°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Kapacita
60 F
Velikost / rozměry
0,728" prům. (18,50mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,654" (42,00mm)
Jmenovité napětí
3 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
13mOhm