TV1325-3R0156-R
Číslo produktu DigiKey
283-TV1325-3R0156-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TV1325-3R0156-R
Popis
CAP 15F -10% +30% 3V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 F Superkondenzátor (EDLC) 3 V Radiální, Plechovka 24mOhm 1000h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 85°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
15 F
Velikost / rozměry
0,531" prům. (13,50mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,122" (28,50mm)
Jmenovité napětí
3 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
24mOhm