TR/3216TD12-R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | TR/3216TD12-R |
Popis | FUSE BRD MNT 12A 32VAC/VDC 1206 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 19 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 12 A 32 V AC 32 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 1206 (3216 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | TR/3216TD12-R Modely |
Kategorie | Stejnosměrné jmenovité napětí |
Mfr | Doba odezvy Pomalá reakce |
Řada | Pouzdro |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Vypínací proud při jmenovitém napětí 35A |
Stav součásti Aktivní | Tavení I²t 64.0 |
Způsob montáže Montáž na povrch | Schvalovací agentura cULus |
Typ pojistky | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Jmenovitý proud (A) | Velikost / rozměry 0,126" D x 0,063" Š x 0,039" V (3,20mm x 1,60mm x 1,00mm) |
Střídavé jmenovité napětí 32 V | Stejnosměrný studený odpor 0.005 Ohms |