STN101050BL30
Číslo produktu DigiKey
283-STN101050BL30TR-ND - Páska a cívka (TR)
283-STN101050BL30CT-ND - Řezaná páska (CT)
283-STN101050BL30DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STN101050BL30
Popis
TVS DIODE 5VWM 30VC DFN1006-2L
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30V Svorka 4,5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch DFN1006-2L
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
4,5A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
100W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
DVI, Telecom, USB
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
0,3pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
5V (max.)
Pouzdro
0402 (1006 metrický)
Průrazné napětí (min)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
30V