SS-5H-3.15A-APH
Číslo produktu DigiKey
283-4168-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-4168-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SS-5H-3.15A-APH
Popis
FUSE BRD MNT 3.15A 300VAC RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.15 A 300 V AC Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Průchozí otvor Radiální, Skříň
Kategorie
Doba odezvy
Pomalá reakce
Mfr
Pouzdro
Řada
Vypínací proud při jmenovitém napětí
100A
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Tavení I²t
67.0
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
CQC, cURus, KC, PSE, TUV, VDE
Způsob montáže
Průchozí otvor
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,335" D x 0,169" Š x 0,329" V (8,50mm x 4,30mm x 8,35mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
17.5 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
300 V