SR-5-250MA-AP
Číslo produktu DigiKey
283-SR-5-250MA-APCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-SR-5-250MA-APTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SR-5-250MA-AP
Popis
FUSE BRD MNT 250MA 250VAC RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
250 mA 250 V AC Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Průchozí otvor Radiální, Plechovka, Vertikální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SR-5-250MA-AP Modely
Kategorie
Doba odezvy
Pomalá reakce
Mfr
Pouzdro
Řada
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Tavení I²t
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
CCC, cULus, ZNAČKA KC, SEMKO, VDE
Způsob montáže
Průchozí otvor
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,335" prům. x 0,319" V (8,50mm x 8,10mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.66 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V