SMDJ26CA
Číslo produktu DigiKey
283-SMDJ26CATR-ND - Páska a cívka (TR)
283-SMDJ26CACT-ND - Řezaná páska (CT)
283-SMDJ26CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMDJ26CA
Popis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
42,1V Svorka 71,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,1V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
71,3A
Řada
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Telecom
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
26V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
28,9V