SMBJ18CA
Číslo produktu DigiKey
283-SMBJ18CATR-ND - Páska a cívka (TR)
283-SMBJ18CACT-ND - Řezaná páska (CT)
283-SMBJ18CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ18CA
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 20,6A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
20,6A
Řada
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Telecom
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
18V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Průrazné napětí (min)
20V