SMBJ17CA
Číslo produktu DigiKey
283-SMBJ17CATR-ND - Páska a cívka (TR)
283-SMBJ17CACT-ND - Řezaná páska (CT)
283-SMBJ17CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ17CA
Popis
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
27,6V Svorka 21,8A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
27,6V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
21,8A
Řada
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Telecom
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
17V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Průrazné napětí (min)
18,9V