SMBJ110A
Číslo produktu DigiKey
283-SMBJ110ATR-ND - Páska a cívka (TR)
283-SMBJ110ACT-ND - Řezaná páska (CT)
283-SMBJ110ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ110A
Popis
TVS DIODE 110VWM 177VC SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
177V Svorka 3,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
177V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3,4A
Řada
Špičkový impulzní výkon
600W
Aplikace
Telecom
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
110V
Průrazné napětí (min)
122V