SMAJ40CA
Číslo produktu DigiKey
283-SMAJ40CATR-ND - Páska a cívka (TR)
283-SMAJ40CACT-ND - Řezaná páska (CT)
283-SMAJ40CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ40CA
Popis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
64,5V Svorka 6,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,5V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,2A
Řada
Špičkový impulzní výkon
400W
Aplikace
Telecom
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
40V
Průrazné napětí (min)
44,4V