SMAJ36CA
Číslo produktu DigiKey
283-SMAJ36CATR-ND - Páska a cívka (TR)
283-SMAJ36CACT-ND - Řezaná páska (CT)
283-SMAJ36CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ36CA
Popis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
58,1V Svorka 6,9A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
58,1V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,9A
Řada
Špičkový impulzní výkon
400W
Aplikace
Telecom
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
36V
Průrazné napětí (min)
40V