SMAJ18CA
Číslo produktu DigiKey
283-SMAJ18CATR-ND - Páska a cívka (TR)
283-SMAJ18CACT-ND - Řezaná páska (CT)
283-SMAJ18CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ18CA
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 13,7A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
13,7A
Řada
Špičkový impulzní výkon
400W
Aplikace
Telecom
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
18V
Průrazné napětí (min)
20V