SDQ25-330-R
Číslo produktu DigiKey
283-4243-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-4243-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-4243-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDQ25-330-R
Popis
INDUCT ARRAY 2 COIL 33.8UH SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stíněný 2 Cívka induktorového pole 135.2 µH Indukčnost - v sériovém zapojení 33.8 µH Indukčnost - v paralelním zapojení 379,5mOhm Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní 812 mA Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SDQ25-330-R Modely
Kategorie
Proudová saturace - paralelní
692 mA
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Proudová saturace - sériová
346 mA
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní
379,5mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stejnosměrný odpor (DCR) - sériový
1,52Ohm
Stav součásti
Aktivní
Stínění
Stíněný
Počet cívek
2
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Indukčnost - v paralelním zapojení
33.8 µH
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost - v sériovém zapojení
135.2 µH
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,205" D x 0,205" Š (5,20mm x 5,20mm)
Jmenovitý paralelní proud
812 mA
Výška
0,098" (2,50mm)
Jmenovitý sériový proud
406 mA