SD20-100-R
Číslo produktu DigiKey
283-4252-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-4252-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-4252-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SD20-100-R
Popis
FIXED IND 10UH 1.53A 110 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1.53 A 110mOhm Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SD20-100-R Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
903mA
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
110mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,205" D x 0,205" Š (5,20mm x 5,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)