S501-3.15-R není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 1 626
Katalogový list
3.15 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 5mm x 20mm
BK1/S501-1.25-R
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
S501-3.15-R
Číslo produktu DigiKey
283-S501-3.15-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S501-3.15-R
Popis
FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Vypínací proud při jmenovitém napětí
1,5kA
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
8.1
Způsob montáže
Požaduje držák
Schvalovací agentura
BSI, CCC, CSA, cURus, IMQ, MITI/JET, SEMKO, VDE
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.037 Ohms