PTSA181260V014
Číslo produktu DigiKey
283-PTSA181260V014TR-ND - Páska a cívka (TR)
283-PTSA181260V014CT-ND - Řezaná páska (CT)
283-PTSA181260V014DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTSA181260V014
Popis
PTC RESET FUSE 140MA 60V 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Vratná pojistka PTC 60V 140 mA Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
650 mOhms
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Odpor po vypnutí (R1) (max)
6 Ohms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí - max
60V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Přídržný proud (Ih) (max)
140 mA
Pouzdro
1812 (4532 metrický), Konkávní
Vypínací proud (It)
340 mA
Velikost / rozměry
0,178" D x 0,126" Š (4,53mm x 3,20mm)
Max. proud
10 A
Tloušťka (max)
0,039" (1,00mm)