PTS18128V110
Číslo produktu DigiKey
283-3154-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-3154-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-3154-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS18128V110
Popis
PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1812
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 8V 1.1 A Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
300 ms
Odpor - výchozí (Ri) (min)
40 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
210 mOhms
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
8V
Velikost / rozměry
0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
1.1 A
Tloušťka (max)
0,027" (0,68mm)
Vypínací proud (It)
2.2 A
Max. proud
100 A