PTS12066V150
Číslo produktu DigiKey
283-PTS12066V150TR-ND - Páska a cívka (TR)
283-PTS12066V150CT-ND - Řezaná páska (CT)
283-PTS12066V150DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS12066V150
Popis
PTC RESET FUSE 6V 1.5A 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 6V 1.5 A Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
300 ms
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Odpor - výchozí (Ri) (min)
40 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
120 mOhms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
1206 (3216 metrický), Konkávní
Napětí - max
6V
Velikost / rozměry
0,128" D x 0,065" Š (3,25mm x 1,65mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
1.5 A
Tloušťka (max)
0,045" (1,15mm)
Vypínací proud (It)
3 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
100 A