PTS120630V012
Číslo produktu DigiKey
283-3134-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-3134-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-3134-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS120630V012
Popis
PTC RESET FUSE 30V 120MA 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 120 mA Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PTS120630V012 Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
200 ms
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Odpor - výchozí (Ri) (min)
1.4 Ohms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
6 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
1206 (3216 metrický), Konkávní
Napětí - max
30V
Velikost / rozměry
0,128" D x 0,065" Š (3,25mm x 1,65mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
120 mA
Tloušťka (max)
0,035" (0,90mm)
Vypínací proud (It)
290 mA
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
100 A