PTR030V0500-TR
Číslo produktu DigiKey
283-PTR030V0500-TR-ND - Páska a cívka (TR)
283-PTR030V0500-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTR030V0500-TR
Popis
PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 5 A Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Kategorie
Čas do vypnutí
14.5 s
Odpor - výchozí (Ri) (min)
10 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
50 mOhms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
30V
Velikost / rozměry
0,551" D x 0,118" Š (14,00mm x 3,00mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
5 A
Výška při usazení (max)
0,980" (24,90mm)
Vypínací proud (It)
10 A
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Max. proud
40 A