PTR030V0400-TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PTR030V0400-TR |
Popis | PTC RESET FUSE 30V 4A RADIAL |
Standardní dodací lhůta výrobce | 20 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 4 A Ih Průchozí otvor Radiální, Disk |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Čas do vypnutí 12.7 s |
Výrobce Eaton - Electronics Division | Odpor - výchozí (Ri) (min) 10 mOhms |
Řada | Odpor po vypnutí (R1) (max) 50 mOhms |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Průchozí otvor |
Typ Polymerový | Pouzdro Radiální, Disk |
Napětí - max 30V | Velikost / rozměry 0,551" D x 0,118" Š (14,00mm x 3,00mm) |
Přídržný proud (Ih) (max) 4 A | Výška při usazení (max) 0,791" (20,10mm) |
Vypínací proud (It) 8 A | Rozteč přívodů 0,197" (5,00mm) |
Max. proud 40 A | Schvalovací agentura cURus, TUV |