PTR016V0400-BK
Číslo produktu DigiKey
PTR016V0400-BK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTR016V0400-BK
Popis
PTC RESET FUSE 16V 4A RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 16V 4 A Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Kategorie
Čas do vypnutí
1.7 s
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Odpor - výchozí (Ri) (min)
21 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
60 mOhms
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Polymerový
Pouzdro
Radiální, Disk
Napětí - max
16V
Velikost / rozměry
0,350" D x 0,122" Š (8,90mm x 3,10mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
4 A
Výška při usazení (max)
0,504" (12,80mm)
Vypínací proud (It)
6.8 A
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Max. proud
100 A