PHVL-3R9V505-R
Číslo produktu DigiKey
283-PHVL-3R9V505-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHVL-3R9V505-R
Popis
SUPERCAP 3.9V 5F 0.07 OHM VT
Podrobný popis
5 F Superkondenzátor (EDLC) 3.9 V Radiální 70mOhm 5000h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
5000h při 85°C
Rozteč přívodů
0,209" (5,30mm)
Kapacita
5 F
Velikost / rozměry
0,839" D x 0,433" Š (21,30mm x 11,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,280" (32,50mm)
Jmenovité napětí
3.9 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70mOhm