PHVL-3R9H474-R
Číslo produktu DigiKey
283-PHVL-3R9H474-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHVL-3R9H474-R
Popis
SUPERCAP 3.9V 0.47F 0.40 OHM HZ
Podrobný popis
470 mF Superkondenzátor (EDLC) 3.9 V Radiální 400mOhm 5000h při 85°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PHVL-3R9H474-R Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
5000h při 85°C
Rozteč přívodů
0,465" (11,80mm)
Kapacita
470 mF
Velikost / rozměry
0,681" D x 0,354" Š (17,30mm x 9,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,571" (14,50mm)
Jmenovité napětí
3.9 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
400mOhm