PHVL-3R9H255-R
Číslo produktu DigiKey
283-PHVL-3R9H255-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHVL-3R9H255-R
Popis
SUPERCAP 3.9V 2.5F 0.08 OHM HZ
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.5 F Superkondenzátor (EDLC) 3.9 V Radiální 80mOhm 5000h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
5000h při 85°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,209" (5,30mm)
Kapacita
2.5 F
Velikost / rozměry
0,839" D x 0,433" Š (21,30mm x 11,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,906" (23,00mm)
Jmenovité napětí
3.9 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80mOhm