PHV-5R4H505-R
Číslo produktu DigiKey
283-4190-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHV-5R4H505-R
Popis
CAP 5F -10% +30% 5.4V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 F Superkondenzátor (EDLC) 5.4 V Radiální, Plechovka, Horizontální 70mOhm při 100Hz 1000h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka, Horizontální
Rozteč přívodů
0,209" (5,30mm)
Kapacita
5 F
Velikost / rozměry
1,280" D x 0,839" Š (32,50mm x 21,30mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,433" (11,00mm)
Jmenovité napětí
5.4 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70mOhm při 100Hz