PHV-5R4H305-R
Číslo produktu DigiKey
283-4186-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHV-5R4H305-R
Popis
CAP 3F -10% +30% 5.4V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 F Superkondenzátor (EDLC) 5.4 V Radiální, Plechovka, Horizontální 80mOhm při 100Hz 1000h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka, Horizontální
Rozteč přívodů
0,465" (11,80mm)
Kapacita
3 F
Velikost / rozměry
1,280" D x 0,681" Š (32,50mm x 17,30mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,354" (9,00mm)
Jmenovité napětí
5.4 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80mOhm při 100Hz