PHV-5R4H155-R
Číslo produktu DigiKey
283-PHV-5R4H155-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHV-5R4H155-R
Popis
CAP 1.5F -10% +30% 5.4V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 F Superkondenzátor (EDLC) 5.4 V Radiální, Plechovka, Horizontální 160mOhm při 100Hz 1000h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka, Horizontální
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,465" (11,80mm)
Kapacita
1.5 F
Velikost / rozměry
0,866" D x 0,681" Š (22,00mm x 17,30mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,354" (9,00mm)
Jmenovité napětí
5.4 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
160mOhm při 100Hz