PHB-5R0V155-R
Číslo produktu DigiKey
283-3523-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHB-5R0V155-R
Popis
CAP 1.5F -10% +30% 5V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 F Superkondenzátor (EDLC) 5 V Radiální, Plechovka 330mOhm při 100Hz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,465" (11,80mm)
Kapacita
1.5 F
Velikost / rozměry
0,681" D x 0,354" Š (17,30mm x 9,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,866" (22,00mm)
Jmenovité napětí
5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
330mOhm při 100Hz